درباره ما

* * * فروشــ پایان معامله نیست بلکه شروعــ تعهدات ماست * * *

 

 

افتخارات مجموعه مشاورین املاک "البرز ویلا" به مدیریت آقای خاکپور:

 

 

 

 

 

 

املاک البرز با سابقه بیش از 15 سال در امر خرید و فروش ویلا و زمین و باغ در منطقه شمال کشور یکی از برندهای موفق و مورد اعتماد.

منطقه شمال کشور است و مشارکت در ساخت های مختلف و ساخت و ساز خود برند البرز در منطقه از رزومه های املاک البرز است تمام سعی و تلاش پرسنل

و مدیریت املاک البرز جلب اعتماد مشتری در امر خرید و فروش می باشد اگر به دنبال خرید ویلا یا زمین یا باغ در شمال هستید.

 

با اعتماد کامل با مشاوران ما در املاک البرز در ارتباط باشید 

املاک البرز مفتخر است که در جهت ارتقاء کسب و کار و نحوء ارائه خدمات نوین گام های بزرگی را برای شما همراهان و مشتریان عزیز بردارد که یکی از این تغییرات ارائه این وبسایت اختصاصی می باشد که به راحتی ویلا و زمین خود را انتخاب کنید.

خرید ویلا در شمال

خرید زمین در شمال

مدیریت هوشمندانه آقای خاکپور موجب گردیده که املاک البرز دارای یک تیم تخصصی درآمد مشاوره کارشناسی و تیم قدرتمند سرمایه گذاری را در این مجموعه گرد هم آورده است.

خرید ویلا یا خرید زمین در شمال امروزه بیش از پیش نیاز به تخصص و کارشناسی دارد که هین امر موجب شد تا املاک البرز کادر تخصصی خود را در ای زمینه هر چند با صرف هزینه بالا به وجود اورد تا بتواند میزبان کار آمد و مفید برای شما سروران عزیز باشد.

 

املاک البرز به شما سروران راهنمایی لازم را می کند که در چه مناطقی از شمال سرمایه گذاری و یا برای خرید قانونی چه کارهایی لازم است تا یک خرید خوب برای سرمایه گذاری و سود دهی خوب داشته باشید.

 

املاک البرز با سابقه چندین و چند ساله در منطقه شمال تجربه گران بهایی به دست آورده که امروزه تمامی دغدغه مشتریان و عموم مردم برای خرید ویلا در شمال

با تجارب کسب شده به بهترین و ارزشمند ترین حالت ممکن در انتخاب مشاوره ارائه خدمات و در نهایت به قرارداد رساندن مالکیت شما عزیزان برساند.

خریدتان در شمال را به املاک البرز بسپارید با تیم حرفه ایی و قدرتمند که از تجربه چندین و چند ساله مدیریت حرفه ای تشکیل شده است فعالیت املاک البرز در حومه شهر آمل چمستان نور محمود آباد سرخرود نوشهر رویان سیسنگان نوار ساحلی و جنگلی و در روستاهای بکر شمال می باشد.

از افتخارت البرز همان طور که در عکس و فیلم  ها مشاهده کردید شرکت در همایش های بین المللی و کسب عنوان املاک برتر در منطقه می باشد.

و در آخر باعث افتخار ماست که املاک البرز را برای سرمایه گذاری در خرید و فروش زمین ویلا و اقامت خود در شمال انتخاب کردید.

 

             شعار املاک البرز

اعتماد شما عزیزان اعتبار ماست

با تشکر مدیریت املاک البرز برادران خاکپور

09111272080

 

Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام Share with Whatsapp منتشر کردن در واتساپ